Hakkımızda 

2013 yılında İstanbul’da kurulan ERGUVAN TEKNİK, Tıbbi Cihaz servis/bakım hizmetleri, Temiz Oda kurulumu ve AR-GE projeleri konularında faaliyet gösteren bir mühendislik ve teknik danışmanlık şirketidir. Nisan 2016’dan itibaren Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi, Kocaeli/Türkiye’de ticari hayatını sürdürmekte ve emin adımlarla yürümeye devam etmektedir.

Hedefimiz inovatif bir bakış açısıyla hizmet verdiğimiz sektörlerde uyulması gereken hassas kuralları göz önünde tutarken son teknolojiyle birleştirerek tüm süreçleri en iyi şekilde yönetmektir.

Sürekli gelişme perspektifi içinde olan kurumumuz, tüm kanun ve yasal mevzuata uymanın ötesinde uluslararası çalışan güvenliği ilkelerine sadık kalmakta ve müşteri odaklı çalışma prensiplerine uygun hareket etmektedir.

Vizyonumuz

Yer aldığımız sağlık sektörü başta olmak üzere Temiz Oda Teknolojileri ile ilgili tüm çalışma alanlarında ve projelerimizde; tıbbi cihaz tasarımında ve üretiminde ileri teknolojiyi ve yazılımı optimum düzeyde kullanarak; sektörde güvenilir, yenilikçi ve lider bir kurum olabilmektir.

Misyonumuz

Erguvan Teknik, 7/24 teknik servis desteğiyle; Antineoplastik ilaç Hazırlama, Total Parenteral Nütrisyon (TPN) ilaç hazırlama cihazları ve Temiz Oda kurulumlarında projelendirme aşamasından, anahtar teslim noktasına kadar; iş akışının oluşturulmasında uygun kalite standartlarında işleyişin sürdürülmesi konularında teknik hizmet vermektedir.

Kalite Politikamız 

Firmamız tüm çalışma basamaklarında mevzuatlara uygun şekilde tam müşteri memnuniyetini sağlamayı ve bu kapsamda kalite sisteminin etkin uygulanmasını sağlayarak ürün ve hizmet kalitesini yükseltmeyi hedef olarak benimsemiştir.

Nitelikli personel seçimi ve sürekli eğitimler ile müşterilerine kusursuz hizmet vermeyi amaçlayan firmamız, kalite hedeflerini sürekli gözden geçirmekte ve bu sayede kendini devamlı geliştirme ve iyileştirme faaliyetleri sürdürmektedir.

Çözüm Ortaklarımız